Kalina Konarzewska

Redaktor naczelna You&YA

Dynamiczna, zorganizowana i pełna pasji. Lubi wyzwania, nie boi się zmian i... kocha książki (a jakże!). Gdy ma już dość, przesiaduje nad brzegiem morza. Gdy ma więcej czadu, jedzie pochodzić po górach lub szaleje na rockowym koncercie. Ma kota na punkcie swojej kotki, Maine Coona, o imieniu Vesper (tak, po Vesper Lynd z filmu "Casino Royale").

Gaja Grochocka

Specjalistka ds. promocji You&YA

Chociaż jej największą miłością są książki, uwielbia również muzykę i film. Z wykształcenia i pasji politolożka, z zawodu - człowiek kultury. W wolnych chwilach czyta o polityce międzynarodowej i chodzi na długie spacery ze swoją suczką, Plagą, najgrzeczniejszym pieskiem po lewej stronie Wisły. Zakochana po uszy w Warszawie, nie mogłaby mieszkać nigdzie indziej. Jeśli spotkasz ją na ulicy i zagaisz o sekty lub Kleopatrę, przygotuj się na długi wykład!

Sylwia Stinia

Specjalistka ds. marketingu You&YA

Sama o sobie mówi, że w jej życiu pewne są tylko dwie rzeczy: jazda konna i miłość do czekolady. Z wykształcenia technik weterynarii, dlatego obecnie jest szczęśliwą „mamą” stadka krów, koni, królików i psa Bullka. Czyta w każdej wolnej chwili, a gdy inni nie widzą, czasem nawet i w pracy. Jej hobby to oglądanie dziwnych seriali na Netflixie i mitologia nordycka. Jest licencjonowaną instruktorką jazdy konnej i hipoterapeutką. Fanka Marvela, tatuaży i zagorzała Potteromaniaczka.

O nas

Naszym celem jest stworzenie społeczności młodych ludzi, których łączy miłość do czytania. Chcemy promować takie wartości jak otwartość, tolerancja i zaciekawienie światem. Bo Ty i ja, jeśli tylko będziemy działać razem, możemy zmienić świat!

Jesteśmy częścią Grupy Wydawniczej Muza, która w 2021 roku obchodziło 30-lecie działalności. Od zawsze kochaliśmy fantastykę i jakościową literaturę dla młodzieży. Teraz będziemy wydawać perełki przeznaczone dla młodzieży i młodych dorosłych.

Zanurz się wraz z nami w świat dobrych książek!