1. Książki
  2. Korona ze złoconych kości - zestaw z gadżetami

Korona ze złoconych kości - zestaw z gadżetami

Przekład: Jerzy Malinowski
Data premiery: 26.10.2022
Cena: 77,90 zł
Liczba stron: 608
Wydawnictwo: You&YA
Opis

Poppy nawet nie marzyła o takiej miłości, jaką znalazła u boku księcia Casteela. Najpierw była ofiarą, bezwolna w rękach ludzi potężniejszych od niej. Z czasem stała się wojowniczką, przed którą drżeli wrogowie. Teraz jest żoną, ukochaną Mrocznego i jak odkrywa - Wybraną, Błogosławioną, prawdziwą władczynią Atlantii. Płynie w niej krew Króla Bogów. Korona i królestwo należą do niej.

Dziewczyna zawsze marzyła o władzy - ale nie nad innymi. Chciała móc kontrolować swoje własne życie. Teraz musi wybrać: albo odrzuci swoje prawa do tronu, albo przejmie pozłacaną koronę i stanie się Królową Ciała i Ognia.

I choć Poppy chciałaby cieszyć się swoim szczęściem u boku ukochanego, wciąż czeka ją ważna misja: odnaleźć brata Casteela, uratować Iana i zapewnić pokój królestwu. Dla Atlantii największym zagrożeniem jest Królowa Krwi i Popiołu, która od setek lat czekała na odpowiedni moment, by zrealizować swój przeraźliwy plan. Dawno zapomniana moc rośnie w siłę. Nie cofnie się przed niczym, aby korona nigdy nie znalazła się na głowie Poppy…

Gdzie są bracia Poppy i Casteela? Czy dziewczyna stanie się Królową Ciała i Ognia? Jak wpłynie to na jej związek z księciem Atlantii?

Książka przeznaczona dla osób 18 +.

W skład zestawu wchodzą:

- książka

- zakładka magnetyczna

- torba materiałowa