1. Książki
  2. Naznaczona krwią

Naznaczona krwią

Przekład: Grzegorz Komerski
Data premiery: 28.06.2023
Cena: 59,90 zł
Liczba stron: 640
Wydawnictwo: You&YA
Opis

Bree nigdy by nie pomyślała, że decyzja o podjęciu nauki na uniwersytecie w Chapel Hill będzie tak brzemienna w skutkach. Śmierć matki, przystąpienie do Legendarian i odkrycie w sobie niezwykłej mocy były jedynie początkiem. Magia, którą włada dziewczyna, jest potężna. Łączy w sobie dwie, odwiecznie przeciwstawne moce: eter i korzenie.

Jako spadkobierczyni Artura Pendragona, Bree powinna stanąć na czele Zakonu Okrągłego Stołu. Ale sytuacja Legendarian jest skomplikowana: odwieczna wojna z demonami osiągnęła punkt kulminacyjny, a Nick, chłopak w którym się zakochała, został porwany. Dziewczyna pragnie go uratować, ale rządzący zakonem regenci jej na to nie pozwalają. Dla nich Briana Matthews to obca dziewczyna, obdarzona niekontrolowaną mocą. Co więcej, trzeba ją szczególnie chronić, ponieważ to na niej opiera się zaklęcie, które pozwala Zrodzonym istnieć przez wieki.

Kiedy okazuje się, że regenci chcą ukryć przed światem wojnę między zakonem a demonami i nie zrobią nic, by uratować Nicka, Bree, William, Alice i Selwyn ruszają, aby go ocalić. Wrogowie czyhają na każdym kroku, moce dziewczyny są nieprzewidywalne i niebezpieczne, a jej fascynacja Selem, magiem i najlepszym przyjacielem Nicka, staje się coraz silniejsza.