1. Książki
  2. Rodzina Monet. Królewna, cz. I

Rodzina Monet. Królewna, cz. I

Seria: Rodzina Monet
Data premiery: 25.01.2023
Cena: 44,90 zł
Liczba stron: 448
Wydawnictwo: You&YA
Opis

Po tym jak pijany kierowca śmiertelnie potrącił jej mamę i babcię, Hailie Monet odkrywa, że w Pensylwanii ma pięciu starszych braci, o których istnieniu nie miała pojęcia. Najstarszy z nich, Vincent zostaje jej prawnym opiekunem, a cała piątka przygarnia zrozpaczoną nastolatkę pod swój dach. Nowa rzeczywistość przygniata, a nowe rodzeństwo niezupełnie umie okazać wsparcie i pomoc. Kontrolujący i oziębły Vincent budzi lęk. Naburmuszony Dylan konsekwentnie trzyma dystans. Bliźniacy Tony i Shane momentami sprawiają wrażenie nieobliczalnych. Jedynie Will od pierwszego dnia daje oparcie i ciepło.

Pierwsze miesiące wspólnego życia nie należały do najłatwiejszych. Ale szkolne ferie mają rozpocząć nowy, lepszy okres w życiu dziewczyny. W planie jest opalanie, pływanie, czytanie książek i degustowanie egzotycznej kuchni. Wypoczynek w bajecznym domu z widokiem na morze. Spokój Hailie przerywa jednak podejrzanie wyglądający mężczyzna. Kim jest ten obcy człowiek? Dlaczego tak zabiega o jej względy? Jakie niebezpieczeństwa i wyrzeczenia stoją za fortuną Monetów? I jaki jest prawdziwy cel tej egzotycznej podróży?

Pełna zawirowań historia Hailie i jej pięciu braci zawładnęła wyobraźnią czytelników w Polsce i na świecie. Opowieść ta była jednym z najpopularniejszych dzieł na Wattpadzie. W 2022 roku, nakładem wydawnictwa You&YA, historia ukazała się w formie papierowej i stała się absolutnym bestsellerem.

Książka przeznaczona dla osób 16 +.