1. Książki
  2. What Beauty There Is

What Beauty There Is

Przekład: Karolina Podlipna
Data premiery: 18.01.2023
Cena: 44,90 zł
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: You&YA
Opis

Kiedy matka popełnia samobójstwo, a ojciec siedzi w więzieniu za handel narkotykami, Jack Dahl i jego młodszy brat tracą niemal wszystko. Oszczędności kurczą się w zastraszającym tempie, a zadłużony dom za kilka dni zostanie wystawiony na licytację. Nastolatek musi podjąć najtrudniejszą w życiu decyzję. Czy żyć według zasad, jakie przyświecały mu do tej pory, i stracić nie tylko dom, ale i młodszego brata, który trafi do opieki społecznej, czy odszukać pieniądze, przez które ich ojciec trafił do więzienia? Wybiera to drugie.

Jednak były wspólnik ojca Jacka ma na oku ten sam łup…. Okazuje się też, że tajemnicza Ava, którą chłopak poznał w szkole, sporo wie na temat obiektu jego poszukiwań. Kiedy mężczyzna wpada na trop Jacka, Ava staje przed własnym, jakże trudnym wyborem: albo będzie dalej milczała, albo pomoże braciom przeżyć.

Trójka młodych ludzi zostaje rzucona w wir przerażających wydarzeń. Czy wyjdą z tego cało? Ta powieść pochłonie was bez reszty i zmrozi krew w żyłach! Debiut „What Beauty There Is” Cory Anderson to trzymająca w napięciu historia o miłości i przetrwaniu, a także o wyborach i ich konsekwencjach, intensywna i przerażająco szczera.

Książka przeznaczona dla czytelników 13 +.