1. Książki
  2. Za kurtyną: Perygeum

Za kurtyną: Perygeum

Seria: Za kurtyną
Data premiery: 28.09.2022
Cena: 47,90 zł
Wydawnictwo: You&YA
Opis

Lena, zwykła dziewczyna, która przypadkiem trafiła do równoległego wymiaru czasoprzestrzennego, prawie pogodziła się z myślą, że już nigdy nie wróci do domu. W Ardiven, królestwie, w którym się znalazła przechodząc przez jaskinię, poznała nie jednego, a dwóch mężczyzn, z którymi połączyły ją skomplikowane uczucia. To Eavan był pierwszą osobą, którą spotkała w tej obcym królestwie. Jednak ich rozkwitająca relacja musiała ustąpić przed obowiązkiem Eavan obiecany był innej i tylko to polityczne małżeństwo miało zażegnać nadciągającą w państwie wojnę. Dowiedziawszy się o tym, Lena uciekła i niespodziewanie odnalazła wsparcie w Cedriku, jego kuzynie.

Mężczyźni od dawna byli w konflikcie. Każdy z nich reprezentował inną stronę politycznej barykady. W chwili, gdy między Cedrikiem a Leną zaczęło rozwijać się uczucie, rękoczyny były nieuniknione. Jednak wyglądało na to, że Eavan poświęci się dla dobra państwa i dotrzyma obietnicy ożenku z królewną Nedalią, jedyną spadkobierczynią tronu Ardiven. Tak się jednak nie stało. Jego szokująca rezygnacja z pretendowania do jej ręki, był iskrą, która podpaliła cały kraj. Bo jeśli nie on, to kto zostanie nowym królem? I czy w rozwijającym się państwie, monarchia w ogóle ma jeszcze szansę na przetrwanie?

Widmo wojny, dotychczas krążące nad królestwem, zmaterializowało się. Która z niecofających się przed niczym frakcji zdobędzie władzę? Jakim cudem Dominik, starszy brat Leny, znalazł się w tej rzeczywistości? Czy uda mu się pomóc siostrze w powrocie do domu? Jak na jego przybycie zareaguje dwóch mężczyzn, których łączą z Leną uczucia silniejsze, niż mogłoby się wydawać?

Książka przeznaczona dla osób 16 +.